21 Mart 2019
  • Antalya17°C
  • Ankara4°C

ALANYA ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Alanya Belediyesi’nin desteğiyle Uluslararası Alanya Turizm Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı.

Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

28 Mayıs 2018 Pazartesi 14:56

Bu yıl 25-27 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanan 18. Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenecek olan “14. Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması”nın son katılım tarihi 15 Haziran 2018 olarak belirlendi. TFSF’nin de (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) onayladığı yarışmaya, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda fotoğraf sanatçısı ilgi gösteriyor. 

YARIŞMADA ALANYA’NIN TURİZMİ, TARİHİ, KÜLTÜRÜ VE DOĞASI FOTOĞRAFLANACAK

Küratörlüğünü AFSAK’ın (Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü) yaptığı 14. Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda sanatın bütün dallarında olduğu gibi, Fotoğraf Sanatı’na da katkı sağlayan Alanya Belediyesi, bu yarışmayı öncekilerden farklı bir anlayış ve biçimde düzenliyor. Konularını Alanya’da Turizm, Alanya’da Tarih ve Kültür, Alanya’da Doğa olmak üzere 3 temada toplayan Alanya Belediyesi, bu doğrultuda fotoğraf sanatının gelişmesine katkıda bulunmayı, fotoğraf ve fotoğrafçı arasındaki ilişkinin niteliğini güçlendirmeyi ve bir anlamda da fotoğrafçıları ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Yarışmanın iletişim merkezi Alanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüdür.
Müdürlük İletişim Numarası: 0 242 511 12 98

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA