21 Mart 2019
  • Antalya17°C
  • Ankara4°C

ŞEHİR HASTANELERİ, SAĞLIK TURİZMİ VE KAMU ÖZEL İŞBİRLİĞİ SEMPOZYUMU’NDA ‘ŞEHİR HASTANELERİ’ MASAYA YATIRILIYOR

Türk Sağlık Sektörü, şehir hastaneleri ile güçleniyor

Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği Sempozyumu’nda ‘Şehir Hastaneleri’ masaya yatırılıyor

28 Mart 2017 Salı 15:40

 

 

Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarlarından biri olan Expomed Eurasia ile birlikte 01-02 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı düzenlenecek ‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum, yurt içinden olduğu kadar, yakın coğrafyadan ülke bakanlıklarının katılımıyla gerçekleşecek.

 

 

Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) ve Kamu ve Özel Ortaklığı Derneği tarafından 1-2 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum; T.C. Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ‘ın davetlisi olarak Azerbaycan, Bahreyn, Kırgızistan, Kosova, Pakistan ve Suudi Arabistan’dan Sağlık Bakanları, Bakan Yardımcıları ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri katılımıyla geçekleşecek.

 

Suudi Arabistan, 12 kişilik heyetiyle Expomed Eurasia’da…

Suudi Arabistan heyetinin yanı sıra, Bahreyn Krallığı Sağlık Bakanı Alsaleh Faequa Saeed Abdullah‘ın da heyetiyle birlikte katılacağı sempozyum ve fuar, Sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olacak.

 

 

Şehir Hastaneleri’nin tüm detayları için…

‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyumun düzenleneceği alanda, Şehir Hastaneleri projelerini gerçekleştiren Rönesans, Akfen, ÇÇN Holding gibi dev inşaat firmalarının yanı sıra tedarikçileri olan ISS Tepe Servis, Havelsan, Akgün Yazılım da yerlerini alacak.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA