24 Mayıs 2019
  • Antalya26°C
  • Ankara25°C

YÜCEL APAYDIN: İYİ PARTİ CESUR İNSANLARIN PARTİSİDİR

İYİ Parti Alanya'da Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Yücel Apaydın: İYİ Parti cesur insanların partisidir

12 Haziran 2018 Salı 23:12

Haftalık Yönetim Kurulu Olağan Toplantısı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “İYİ Partililer; otoriter bir yapının içinde kendini var eden; OHAL’e rağmen tüm haksızlıklarla mücadele eden, bu vatanı baskılardan, riyadan, öfkeden, kutuplaştırmadan ve sindirmeden kurtarmak isteyen cesur insanların partisidir. Malumunuz 24 Haziran Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı Seçimine çok az bir zaman kaldı. Önümüzde 12 günlük bir süreç var. Bu süreci nitelikli bir şekilde değerlendirmemiz gerekmekte.” dedi.

Sözlerine yönetim kurulu üyelerini ve basın mensuplarına hoş geldiniz diyerek başlayan Apaydın, “22 Mayıs’ta; Antalya’da gerçekleşen mitingimizin hemen ardından ilk başta halka doğru haberi sunmak için gece gündüz çalışan, siz değerli basın mensuplarının yayın organlarını ziyaret ederek başladık. İYİ Parti olarak ulusal basında yer almadığımız bir seçim süreci geçiriyoruz. Bu haksızlıkla da mücadele eden Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi ve İYİ Parti sosyal medyayı etkin kullanarak kendini duyurmaya devam etmektedir.” dedi. 

"HALKA KURTULUŞU ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Sözlerine devam eden İlçe Başkanı Yücel Apaydın; “Bir günde 3 şehir gezip, miting yapan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Meral Akşener’in programları televizyon kanallarında gösterilmiyor. Biz de buna inat halkın yüreğine birebir dokunuyoruz. Mesela Dün Elbistan’da gerçekleşen mitingini esnaf ziyaretimizde vatandaşlarımızla birlikte izledik. Bizi engelleyen ulusal basına rağmen biz Meral Akşener’i halkla buluşturmaya devam edeceğiz. Halkın yüreğine dokunmaya, onlara kurtuluşu anlatmaya devam edeceğiz.” dedi. Sözlerine yazılı basında İYİ Parti haberlerine yer veren basın mensuplarına teşekkür ederek devam eden Apaydın,“ Ulusal basındaki bu engellemelere rağmen bizlerin yerelde temsilini sağlayan siz değerli basın mensuplarına bir kez daha Yönetimimizin huzurunda teşekkür etmek isterim.” dedi.

"BİZİM ENERJİMİZ VAR"

Çalışmalarına bir metal yorgunluğu olmadığını altını çizen ve ziyaretlerine özenle devam edildiğini ifade eden Yücel Apaydın,”Seçim çalışmalarımıza gösterdiğimiz özenle adımızdan söz ettirdiğimizin de farkındayız. Bu konuda gerçekten mütevazı olamayacağım. Açıkçası aynı gün içerisinde 4 belde programını bitirecek enerjiye sahibiz. Bunu halkta görüyor ve bizi her gördüğünde takdirini dile getiriyor. Sadece Alanya içinde değil; Alanya’ya yakın ilçelerde de ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta Gazipaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Halkın orada da tepkisi çok olumluydu. Bizleri görünce yüzleri gülüyor ve büyük bir ilgiyle yaklaşıyorlar.” diyerek halkın olumlu tepkisinin devam ettiğini dile getirdi.

"HALKI TEMSİL ETME YETKİSİ"

Milletvekili Adayları ile ilgili de açıklamalarda bulunan Apaydın, “Halkı temsil etme yetkisi büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluğu yerine en iyi şekilde getirebilmek adına Alanya çerçevemizi daha geniş tutuyoruz. Adaylarımız Antalya Adayı ama Alanya’nın insanı. Bu insanlar göstermelik bir beldeye takılmadan her an her yerde olmak isteyerek çalışıyorlar. Vekil adaylarımıza bu hafta bir batı bölgesi bir doğu bölgesi olmak üzere bir gün içerisinde gidecekleri 4 belde programı hazırladık. Bizim isteğimiz Alanya’nın sadece bir yerinde değil; bir ucundan diğer ucuna kadar İYİ Parti’nin adının anılması ve vekil adaylarımızın konuşulması. Zaten halkımızın ilgisi çok güzel; her an bu ilgiyi canlı tutmakta bizim görevimiz.” diyerek vekil adaylarının halkta rahatça karşılık bulduğunu ifade etti.

"PROFESYONEL ÇALIŞIYORUZ"

Yönetim Kurulu Üyeleri’nin seçime yönelik eğitimlere katıldığını ve bunların seçim çalışmalarında karşılık bulduğunu anlatan Apaydın; hem sandık güvenliği ile ilgili eğitimlerini hem de propaganda eğitimlerini tamamladıklarını ifade eden Yücel Apaydın, “Kulaktan dolma değil; birebir, o işin ehlinden bilgilendirmeleri alarak kendimizi seçim sürecine hazırlıyoruz.” Diyerek çalışmalarının emin bir şekilde ilerlediğinden bahsetti. (Haber Merkezi)

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA